no-img
کتاب دوس

دانلود مقاله راهنمای وبلاگ نویسی بصورت ناشناس – ایران - کتاب دوس


کتاب دوس

ادامه مطلب

DOC
دانلود مقاله راهنمای وبلاگ نویسی بصورت ناشناس – ایران
doc
فوریه 19, 2021
6,000 تومان
6,000 تومان – خرید

دانلود مقاله راهنمای وبلاگ نویسی بصورت ناشناس – ایران


دانلود مقاله راهنمای وبلاگ نویسی بصورت ناشناس – ایران

تعداد صفحات : 10

فرمت فایل: doc

توضیحات :

دانلود مقاله راهنمای وبلاگ نویسی بصورت ناشناس – ایران1

مقدمه

ایران کشوری است که سیم کشی ارتباطاتی گستردهای دارد . ایران دارای پنج میلیون استفاده کننده ازاینترنت است و انتظار میرود که تعداد آنان تا سال 2009 به 20 میلیون نفر برسد. وبلاگ نویسی تبدیل به یکی از روشهای رایج مبادله اطلاعات، اخبار و عقاید در ایران شده است. در واقع ، فارسی، بعد اززبانهای انگلیسی ، پرتغالی و فرانسوی،  چهارمین زبان در دنیا برای وب لاگ نویسی است.

در طی دو سال گذشته عناصر مخالف اصلاح طلبی در دولت ایران، بیش از 100 روزنامه و نشریات اینترنتی مستقل و اصلاح طلب را توقیف کرده اند. اما نمیتوان یک جمعیت رک گو با تاریخچه دیرینه روشنفکری را به راحتی وادار به سکوت نمود. از

دانلود مقاله راهنمای وبلاگ نویسی بصورت ناشناس – ایران

آنجاییکه  آنها مطالب زیادی برای گفتن دارند اما امکان کمتری برای بازگو کردن آنرا دارند، ایرانیان برای بچاپ رساندن عقاید خود، به وبلاگ نویسی  رو آورده اند. نرم افزارهای بسیاری در بازار برای وبلاگ نویسی به زبان فارسی  موجود میباشند و چند تن ازچهره های شناخته شده ایرانی مانند معاون سابق رئیس جمهور، محمد ابطحی که در

 

سایت[http://webneveshteha.com/en/  مینویسد، در آن شرکت میکنند وبا اینکار ، روی مشروع بودن وبلاگ نویسی صحه میگذارند حتی اگر سانسورکنندگان سعی کرده باشند که آنرا توقیف نمایند.

دانلود مقاله راهنمای وبلاگ نویسی بصورت ناشناس – ایران

ایران در حال حاضر بیش از 200,000 وبلاگ نویس دارد، و همچنین مشمول یکی از بیشترین میزان سانسور اینترنت در دنیا است. بعد از اینکه سانسور کنندگان روزنامه های مستقل را توقیف نمودند، به این امر واقف شدند که در واقع  تنها کاری که به

دانلود مقاله راهنمای وبلاگ نویسی بصورت ناشناس – ایران

انجام رسانده اند این بود که ابراز کنندگان عقاید را وادار به فرار بطرف  فضای وبلاگ نویسی کنند و شروع به تعقیب آن پرداختند.  در طی دو سال گذشته بیست وبلاگ نویس ایرانی توقیف شده اند. بسیاری تحت شکنجه قرار گرفته اند ، برخی مملکت را ترک کرده اند، و برخی در زندان بسر میبرند ، و یکی از آنها محکوم به 14 سال زندان شده است.

از آنجاییکه قوانین ایران در اختیارمقامات هستند (و هیچگاه بالعکس آن) ، به سادگی میتوان با وجود نداشتن قصد سوئی، پشت میله های زندان افتاد. با در نظر گرفتن این امر، در صورتیکه بخواهید به وبلاگ نویسی بپردازید ، بیش از هر زمان باید توجه داشته باشید که چگونه میتوانید بدون خطر اینکار را انجام دهید.

وبلاگ نویسی بدون خطر به معنای وبلاگ نویسی بصورت ناشناس است

وبلاگ نویسی بدون خطر چه مفهومی دارد؟ آن تا حد زیادی به معنی وبلاگ نویسی بصورت ناشناخته است. بیشتر وبلاگ نویس ها و دیگر استفاده کنندگان از اینترنت که در ایران توقیف شدند به آن دلیل به دام افتادند که هیچگونه اقدامی برای  پنهان کردن هویت خود نکرده بودند. از آنجاییکه تمامی و بلاگها ، حتی بی ضررترین آنها ممکن است به نوعی سرکشی تلقی شوند ،

ما نمیتوانیم با خیال راحت کسی را در ایران به استفاده از نام  واقعی خود برای وبلاگ نویسی  تشویق کنیم. اتخاذ این تصمیم بدون تردید با شماست، اما لطفاً در نظر داشته باشید که بسیاری از اشخاصی که درون یک سلول زندان را دیده اند، هیچوقت، حتی برای یک لحظه فکر نکرده بودند که ممکن است در معرض خطرباشند.

قصد ماجنجال آفرینی نیست ، و فقط میخواهیم که ایمنی را حفظ کنیم.این چنین استنباط میشودکه هر کس یا هرجایی با داشتن منابع و وقت کافی، میتواند هویت کسی را روی اینترنت شناسائی کند.

دانلود مقاله راهنمای وبلاگ نویسی بصورت ناشناس – ایراندرباره نویسنده

منبعي مطمئن براي دانلود رایگان تحقیق ، مقالات و پایان نامه دانشگاهی بصورت آماده و باکيفيت. فروشگاه محصولات دانلودی کتاب دوس از سال 1396با هدف خدمت به جامعه فرهيخته دانشگاهي و دانشجويان تحصيلات تکميلي ، منبعي با کيفيت و معتمد براي دانلود پایان نامه ارشد ، دانلود مقالات تخصصی ، تحقيق و جزوات آموزشي ، طرح هاي کارآفريني و گزارش کارآموزي بصورت ويرايش شده و آماده به شمار مي رود.

کتاب دوس 73 نوشته در کتاب دوس دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.