no-img
کتاب دوس

دانلود مقاله آموزش برنامه Corel Draw با فرمت ورد - کتاب دوس


کتاب دوس

ادامه مطلب

DOC
دانلود مقاله آموزش برنامه Corel Draw با فرمت ورد
doc
فوریه 18, 2021
3,000 تومان
3,000 تومان – خرید

دانلود مقاله آموزش برنامه Corel Draw با فرمت ورد


دانلود مقاله آموزش برنامه Corel Draw با فرمت ورد

تعداد صفحات : 10

فرمت فایل: doc

توضیحات :

دانلود مقاله آموزش برنامه Corel Draw با فرمت ورد

آموزش برنامه Corel Draw

راه نمايي هاي جديد و فعال شيوه طراحي شما را عوض خواهد کرد .

((نوشته استيو باين))

دانلود مقاله آموزش برنامه Corel Draw با فرمت ورد

يک مشخصه جديد براي طراحي بوجود امده که بسيار ابتکاري است و کاملا شيوه طراحي شمارا تغيير ميدهد. راه نمايي هاي جديد و فعال در برنامه طراحي، گرافيکي کارل، استود يو 12 ، دقيقا همين کار را انجام ميدهد. در حقيقت بعد از مدتي که از ان استفاده کرديد تعجب خواهيد کرد که تا کنون چگونه بدون ان اين کارها را انجام مي داديد. بياييد ببينيم حقيقتا اين راه نمايي هاي جديد چگونه هستند.

دانلود مقاله آموزش برنامه Corel Draw با فرمت ورد

فرمان طراحي و موقعيت يابي خطوط و اشياء

برعکس راه نما هاي نوعي که به طور فيزيکي مکاني را در صفحه شمااشغال مي کنند راه نماهاي فعال در اين برنامه فقط هنگامي ظاهر ميشوند که به انها نياز باشد. هنگامي که خطي را طراحي کرده ويا را شيء را مي کشيد، اين راه نماها ظاهر شده و اطلا عاتي را در مورد موقعيت مکان نما در اطراف ان شيء را نشان ميدهد. هنگامي که مکان نماي شما به فاصله

 

خاصي از شيء رسيد ، راه نماي فعال به طور خيال انگيزي دقيقا در همان جايي که به ان نياز داريد ظاهر ميشوند. هنگامي که شيء را کشيده و با آن را موقعيت يابي ميکنيد خواهيد ديد که راه نما هاي صفحه اندازه و زاويه مکان نما يا نقطه انتخابي شما رادر نزديکي نقاط حرکت به صورت زيرنشان خواهند داد : اگر تا حالا از راه نماهاي فعال ( Dynamic Guids ) استفاده نکرده ايد، اين مراحل را امتحان کنيد، خواهيد ديد که اين مسخصه چقدر توانمند است:

  1. براي ديدن واکنش ايجاد شده توسط راه نماهاي فعال ،مشخصهCorel Draw 12 Snap To Objects را خاموش کنيد. براي اين کار ،View/ Snap To Objects Setup را انتخاب کنيد تا جعبه گزينه هاSnap To Objects , Pane روشن شود. گزينه هاي Show Snap Location Merks , Snap To Objects On  را خاموش کنيد و براي بستن با کس بر روي K کليک کنيد.


درباره نویسنده

منبعي مطمئن براي دانلود رایگان تحقیق ، مقالات و پایان نامه دانشگاهی بصورت آماده و باکيفيت. فروشگاه محصولات دانلودی کتاب دوس از سال 1396با هدف خدمت به جامعه فرهيخته دانشگاهي و دانشجويان تحصيلات تکميلي ، منبعي با کيفيت و معتمد براي دانلود پایان نامه ارشد ، دانلود مقالات تخصصی ، تحقيق و جزوات آموزشي ، طرح هاي کارآفريني و گزارش کارآموزي بصورت ويرايش شده و آماده به شمار مي رود.

کتاب دوس 73 نوشته در کتاب دوس دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.