no-img
کتاب دوس

دانلود رایگان مقاله آشنايي با نرم افزار Starry Night Deluxe 2.1 - کتاب دوس


کتاب دوس

ادامه مطلب

دانلود رایگان مقاله آشنايي با نرم افزار Starry Night Deluxe 2.1
zip
جولای 9, 2021
0 تومان
رایگان – خرید

دانلود رایگان مقاله آشنايي با نرم افزار Starry Night Deluxe 2.1


تعداد صفحات: 5

 نوع فایل : doc

دانلود رایگان مقاله آشنايي با نرم افزار Starry Night Deluxe 2.1

خلاصه:

 Starry Night در واقع يك شبيه ساز آسمان است كه قابليت هاي زيادي دارد. با استفاده از آن مي توان موقعيت هر ستاره ، سياره ، سحابي و …. را در آسمان مشاهده كرد كه البته كاربر مي تواند خود را به جاي ناظري در جاهاي مختلف فضا قرار دهد و از آنجا آسمان را نگاه كند.

اين نرم افزار قابليت اين را دارد كه اگر جسم جديدي كشف شد مثل دنباله دار، قمر و …. با دادن اطلاعات لازم از قبيل پارامترهاي مداري ، اندازه ، قدر و رنگ آن جسم را در نقشه آسمان وارد كرد و مانند ديگر اجرامي كه از قبل در نرم افزار بوده از آن استفاده كرد.

ازنكات جالب توجه ديگر اين است كه مي توان تصاوير تخيلي صورتهاي فلكي را مشخص كرد، مثلاً در صورت فلكي جبار كه بصورت يك شكارچي است را نشان مي دهد بطوريكه كاربر متوجه مي شود منظور از اين تمثيلي كه براي جبار آورده اند چيست.

از تواناييهاي ديگر اين نرم افزار اين است كه آسمان يك روز را مي تواند بصورت فيلم نشان دهد، يعني طلوع و غروب هر يك از اجرام سماوي را كه در آن تاريخ قابل مشاهده اند را نشان مي دهد.

Starry Night مي تواند تقريباً تمام خورشيد گرفتگي ها را از سال 1601 تا سال2500 ميلادي را پيش بيني كند كه دقيقاً در چه زماني و در چه مكاني از كره زمين قابل رؤيت است.

فايل اجرايي:

با ورود به فايل اجرايي Starry Night Deluxe 2.1 قسمتهاي مختلف اين نرم افزار را مي توانيد روي صفحه مانيتور ملاحظه كنيد .درباره نویسنده

منبعي مطمئن براي دانلود رایگان تحقیق ، مقالات و پایان نامه دانشگاهی بصورت آماده و باکيفيت. فروشگاه محصولات دانلودی کتاب دوس از سال 1396با هدف خدمت به جامعه فرهيخته دانشگاهي و دانشجويان تحصيلات تکميلي ، منبعي با کيفيت و معتمد براي دانلود پایان نامه ارشد ، دانلود مقالات تخصصی ، تحقيق و جزوات آموزشي ، طرح هاي کارآفريني و گزارش کارآموزي بصورت ويرايش شده و آماده به شمار مي رود.

کتاب دوس 73 نوشته در کتاب دوس دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.